Trenuj z wojskiem wiosna-lato

Print Drukuj

Projekt „Trenuj z wojskiem wiosna-lato” oferuje jednodniowe, bezpłatne szkolenie wojskowe, które odbędzie się 20 maja 2023 r. w 18. Białostockim Pułku Rozpoznawczym. Szkolenie skierowane jest do obywateli polskich w wieku 15-65 lat, którzy chcą nauczyć się podstawowych umiejętności wojskowych i obronnych.

Uczestnicy zapoznają się z obsługą broni, technikami walki wręcz, zasadami przetrwania w trudnych warunkach, reakcją na sygnały alarmowe oraz udzielaniem pomocy medycznej. Organizatorzy podkreślają, że jest to doskonała okazja dla każdego Polaka, aby zdobyć nowe umiejętności i doświadczenie. Osoby zainteresowane mogą skontaktować się telefonicznie lub uzyskać więcej informacji poprzez podane linki.

Wiosna-lato
Powiatowy Urząd Pracy informuje o projekcie „Trenuj z wojskiem wiosna-lato". Jednodniowe szkolenie odbędzie się w sobotę 20 maja 2023 r. w 18. Białostockim Pułku Rozpoznawczym i będzie miało bardzo przystępną formułę. Szkolenie będzie bezpłatne. Podczas udziału w szkoleniu uczestnicy poznają podstawowe umiejętności wojskowe i obronne. Będą szkolić się z podstaw posługiwania się bronią, walki wręcz, przetrwania w trudnych warunkach, reagowania na sygnały alarmowe, udzielania pomocy medycznej.
 
W szkoleniach mogą wziąć udział obywatele polscy w wieku 15-65 lat.
To jednodniowe szkolenie wojskowe dla każdego chętnego Polaka.
 
Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń tel. 261 398 443
https://www.wojsko-polskie.pl/articles/tym-zyjemy-v/trenuj-z-wojskiem-wiosna-lato/
https://twitter.com/18rozpoznawczy
 
TO OKAZJA,
Z KTÓREJ WARTO SKORZYSTAĆ.




 
Informacje o publikacji dokumentu